תקנון האתר

הסכמה לתנאי השימוש

תנאי השימוש חלים על השימוש בתוכן האתר בדומיין madanyofer.co.il אשר מופעל ע”י מעדני עופר הממוקמת בשוק התקווה ברחוב נוריאל 10 תל אביב יפו.


שימוש או גלישה באתר שלנו מהווים את הסכמתך להיות כפוף לתנאי השימוש. במידה ואינך מסכים לתנאי השימוש להלן, עליך להימנע משימוש באתר בתכונות המאפיינות את האתר, בתמונות וכיוצ’. תנאי השימוש הם הסכם בינך לבין מסעדת פיס אוף פיצה.


שינויים בתנאי השימוש

מעדני עופר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי השימוש מעת לעת בהתאם לשיקול דעתנו, עם או ללא הודעה מראש. במידה ותרצה להתעדכן במדיניות הרלוונטית של האתר, תוכל ללחוץ על הלינק בתחתית האתר.


פרטיות ומידע אישי

מעדני עופר מחויבת להגנה על פרטיות המידע האישי שאתה מזין באתר. כל מידע שמועבר לאתר כפוף למדיניות הפרטיות שתנאיה מובאים לעיל. כדי להבין את הנהלים שלנו, אנא עיין במדיניות הפרטיות.


אתר ההזמנות של מעדני עופר

תנאי השימוש חלים על משתמשי האתר, על כן האתר עשוי להכיל קישורים לאתרי צד ג’ שאינם בבעלות או תחת שליטתינו. התוכן, מדיניות הפרטיות, או נהלים של אתרי צד ג’ אינם נמצאים באחריותינו. בנוסף, מעדני עופר לא תוכל ולא תצנזר או תערוך תוכן של אתר צד ג’ כלשהו. שימוש באתר מהווה את הסכמתך המפורשת לשחרר את פיס אוף פיצה מכל אחריות בגין שימושך באתר צד שלישי כלשהו.


גישה לאתר

מעדני עופר נותנת בזאת הרשאה להשתמש באתר בהתאם למפורט בתנאי השימוש להלן, כפוף לתנאים הבאים:


השימוש המאושר שלך באתר הינו למטרות אישיות ולא מסחריות בלבד,

חל איסור על העתקה או הפצה של חלק כלשהו של האתר בכל מדיה שהיא ללא אישור.

עליך להקפיד על התנאים המפורטים בתנאי השימוש.

אתה מסכים לא לעשות שימוש או להפעיל מערכת אוטומטית כלשהי שניגשת לאתר ומייצרת בקשות מרובות שמספרן עולה באופן ניכר משתמש רגיל.


זמן אספקת המוצרים:

זמן האספקה של המוצרים הינו לפי המידע המצוין באתר בדף הזמנות ומשלוחים. לעיתים זמן האספקה ישתנה (בעקבות מזג אוויר קיצוני, אילוצי כבישים וכד׳)


מאגר המידע

כלל הנתונים אשר נאספו ישמרו במאגרי המידע של החברה ובאחריותה.

מסירת מידע לצד שלישי: החברה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים שנאספו על פעילותך באתר.


אבטחת מידע

אתר מעדני עופר מאוחסן בשרתי FASTCOMET תחת תעודת SSL ואין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, מעדני עופר לא מתחייבת ששירותיה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.


ביטול עסקה

ניתן לבטל הזמנה שטרם סופקה מכל סיבה שהיא, בפניה דרך דרכי ההתקשרות אשר מפורטים בדף צור קשר באתר.


מדיניות מחירים

החברה גובה דמי משלוח בנוסף למחיר המוצר כמתפרסם באתר. עם זאת ולמען הסדר הטוב, ייתכנו הבדלים בין מחיר המוצר באיסוף מהסניף לבין מחירו במשלוח כפי שמתפרסם באתר – לבחירתו של הלקוח.


דילוג לתוכן
אפשר קבלת הודעות בוודאי לא תודה